O nas

Nasza historia

W 1993 roku jeden z obecnych wspólników założył ZHU MotoRemo zajmujący się sprzedażą i naprawą podzespołów do silników samochodów ciężarowych. W roku 1995 ZHU MotoRemo zostało zasilone nowymi wspólnikami z wiedzą inżynieryjno-managerską i już jako firma rodzinna kontynuowała działalność w tym obszarze. Wiodącymi produktami z oferty, z czasem stały się turbosprężarki oraz sprężarki powietrza. Swoje produkty firma promowała na licznych targach motoryzacyjnych, zarówno w Polsce jak i za granicą. Udział w takich imprezach jak Automechanika Frankfurt czy Targi Inter Cars na stałe wpisały się do kalendarza spółki. W roku 2003 otwarty został pierwszy oddział MotoRemo w Łomiankach, który obecnie mieści się w Warszawie. Dynamiczny rozwój rynku w kolejnych latach skłonił firmę do otwarcia następnych oddziałów w Chorzowie i Poznaniu.

Autoryzacje

Wieloletnie doświadczenie, praktyka oraz wyposażenie warsztatowe dostosowane do prowadzonej działalności, zaowocowało uzyskaniem Autoryzacji na Serwis oraz Dystrybucję turbosprężarek firm Garrett Advancing Motion, Borg Warner, Mitsubishi oraz IHI. Natomiast wysoka jakość wykonywanych przez Firmę MotoRemo napraw sprężarek powietrza, została potwierdzona Certyfikatem Zgodności nadanym przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji. W 2017 producent sprężarek oraz ich części zamiennych Yumak Air Brake Systems udzieliła autoryzacji na serwis swoich produktów
Od roku 2011 MotoRemo dołączyło także do nielicznego grona firm oferujących turbosprężarki do sportów motorowych jako Garrett Performance Dystrybutor, a w kolejnym roku uzyskało autoryzację na dystrybucję turbosprężarek do tuningu firmy BorgWarner.

Oddziały

MotoRemo działa poprzez 4 punkty dystrybucji w: Chorzowie, Poznaniu, Warszawie oraz Iławie, w której znajduje się siedziba firmy z magazynem głównym i zakładem naprawczym MotoRemo.

mapka oddzialy

Misja i cele

Dzięki pracy wykwalifikowanej kadry, która od wielu lat wzbogaca swą wiedzę i doświadczenie biorąc udział w licznych szkoleniach, w tym u producentów turbosprężarek,
MotoRemo zapewnia klientom nie tylko pożądane produkty i usługi wysokiej jakości, lecz także dzieli się praktyczną wiedzą i zdobytym przez lata bogatym doświadczeniem. Poprzez szereg szkoleń, publikacje w prasie branżowej, szczegółowe instrukcje montażowo diagnostyczne, MotoRemo  wspiera osoby indywidualne oraz inne firmy zajmujące się naprawą turbosprężarek i sprężarek powietrza.

Zapraszamy