Szkolenie – 12-14.09.2011 Manchester (Chedale)

Kolejny etap szkolenia przeprowadzonego przez naszego dostawce firmę Garrett odbył się w Manchesterze w Wielkiej Brytanii.

Oczywiście nie mogło na nim zabraknąć przedstawicieli naszej firmy. Tym razem szkolenie miało charakter bardziej praktyczny a jego zakres obejmował diagnostykę turbosprężarek na silnikach oraz analizę uszkodzeń turbosprężarek.

W części teoretycznej mogliśmy zapoznać się z najnowocześniejszymi systemami uszczelnień zarówno oleju jak i gazów (powietrze, spaliny) wykorzystywanymi w budowie turbosprężarek oraz elektronicznymi systemami sterowania turbin (zawory REA, SREA). Każdy etap szkolenia podsumowywany był pisemnym testem, z którym nasi koledzy jak pokazały wyniki nie mieli żadnych problemów o czym świadczą uzyskane przez nich certyfikaty.

 

Szczególnie zainteresowani byliśmy praktyczną częścią szkolenia. Okazało się, że urządzenia diagnostyczne jakie stosują doradcy techniczni w naszym zakładzie w Iławie są również wykorzystywane podczas analiz turbosprężarek wykonywanych przez naszego dostawcę. Przebieg szkolenia udowodnił, że mogą być Państwo pewni, iż informacje techniczne oraz analizy uszkodzeń przeprowadzone przez naszych pracowników są na równie wysokim poziomie technicznym co te wykonywane przez doradców technicznych firmy Garrett.

Zapraszamy do galerii zdjęć ze szkolenia.

 

szkolenie manchester 01

szkolenie manchester 02

szkolenie manchester 03

szkolenie manchester 04

szkolenie manchester 05