Szkolenie w Centrum Badawczym Garrett by Honeywell - 29-30.06.2011 Brno

W dniach 29-30 czerwca pracownicy naszej firmy wzieli udział w szkoleniu przeprowadzonym dla autoryzowanych dystrybutorów firmy Garrett by Honeywell.

W centrum testowym turbosprężarek w Brnie w Czechach mogliśmy zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami stosowanymi w nowoczesnych turbosprężarkach.

Mieliśmy okazję zobaczyć, w jakim kierunku zmierza rozwój turbosprężarek oraz jak olbrzymi wpływ na ich rozwój mają oczekiwania producentów samochodów, czyli coraz bardziej restrykcyjne normy emisji spalin, zwiększanie mocy i momentu obrotowego z jednoczesną redukcją zużycia paliwa. A co najważniejsze, jaki wpływ na prawidłową pracę turbosprężarki mają nowoczesne systemy stosowane w samochodach.

Każdy z nas, biorących udział w szkoleniu, mógł osobiście zobaczyć jak czasochłonnym i szczegółowym testom poddawane są turbosprężarki. Testy przeprowadzane są nie tylko na samych turbosprężarkach, ale w głównej mierze na kompletnych jednostkach napędowych. Większą relację z tego pilnie strzeżonego centrum badawczego będzie można zobaczyć na łamach „Nowoczesnego Warsztatu”, gdyż redaktorzy tego uznanego w branży czasopisma jako nieliczni mogli fotografować to nowoczesne centrum badawcze podczas odbywającej się w Brnie konferencji prasowej zorganizowanej przez firmę Garrett.
Uważamy, że pozycja lidera na rynku turbosprężarek w Polsce nie zwalnia nas od ciągłego podnoszenia naszych kwalifikacji. Szybki rozwój technologiczny tych urządzeń powoduje, że tylko poprzez bieżące szkolenia możemy Państwu zapewnić poziom usług i obsługi technicznej, na jaki zasługujecie.

Zapraszamy do galerii zdjęć z tego szkolenia.

brno2011 a

brno2011 b

brno2011 c