Second Eastern European Distributor Meeting - 23-24.05.2007 Borovec, Bułgaria

Spotkanie dystrybutorów firmy BorgWarner Turbo Systems (KKK, Schwitzer) z krajów Europy Wschodniej. Jak wszyscy zgodnie podkreślali spotkania te wpisały się już w tradycje naszej branży, a my z niecierpliwością czekamy na konferencję, która odbędzie się w Polsce aby podzielić się nie tylko naszymi doświadczeniami lecz byłaby to możliwość do przedstawienia naszego kraju.

Podobnie jak to miało miejsce dwa lata wcześniej przedstawiciele firm naszego regionu mieli sposobność podzielić się swoimi doświadczeniami i uwagami dotyczącymi dystrybucji i naprawy turbosprężarek w naszej części Europy (poznaliśmy także plany naszego dostawcy co do rynku turbosprężarek w tej części Europy).

 

Spotkanie to było okazją do wręczenia nagród dystrybutorom firmy BorgWarner Turbo Systems. Szczególnie miło nam poinformować, że nasza firma otrzymała najwyższe wyróżnienie World Class Distributor, które z dumą prezentujemy Państwu na zdjęciach poniżej. Wierzymy, że zaszczyt ten zmobilizuje nas do jeszcze cięższej pracy, która już teraz zapewnia Państwu najwyższą jakość naszych produktów i usług.