Global Aftermarket Conference – 3-4 czerwca 2010

W dniach 3-4.06.2010 w szwajcarskiej Lozannie odbyła się Ogólnoświatowa Konferencja Dystrybutorów Firmy GARRETT.

Po raz pierwszy w jednym miejscu mieli okazje spotkać się dystrybutorzy ze wszystkich regionów naszego świata. Oczywiście w tak doborowym towarzystwie nie mogło zabraknąć przedstawiciela Polski.

Nasza firma miała okazję nie tylko podzielić się doświadczeniem w sprzedaży ale także naprawy turbosprężarek oraz zwrócić uwagę na problemy, które napotykamy jako dystrybutor, opowiedzieć o problemach naszych klientów, które spotykamy w naszej codziennej pracy wynikających głównie z położenia naszego kraju w Europie Wschodniej, która niestety ciągle ekonomicznie odbiega od krajów Europy Zachodniej czy też Australii i Nowej Zelandii. Pomimo, iż każdy z dystrybutorów działa na jakże różnym i specyficznym dla siebie rynku, wierzymy, że takie wspólne spotkanie pozwoli każdemu z przedstawicieli na jeszcze lepszą pracę na rzecz swoich klientów.

Dzięki konferencji mogliśmy też zapoznać się z najnowszymi trendami oraz kierunkiem rozwoju silników największych producentów samochodów na świecie z których wynika, że silniki turbodoładowane będą jeszcze długo wiodącą strategią koncernów samochodowych koncentrujących się na ochronie środowiska (mniejsza emisja spalin, mniejsze spalanie) z jednoczesnym zwiększaniem mocy silników.

 

Nasz dostawca firma Garrett nazwała tę konferencje „Sharing our Vision” i jesteśmy pewni, że udało im się przekonać nas wszystkich do swojej wizji dotyczącej rozwoju rynku turbosprężarek na świecie.

 

Po raz kolejny nasza firma otrzymała prestiżowe wyróżnienie Outstanding Performance Award 2008. Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę, że otrzymaliśmy tę nagrodę w jakże trudnym czasie światowego kryzysu. Dziękujemy wszystkim pracownikom Moto - Remo, firmom oraz klientom indywidualnym, którzy nam zaufali a bez których nie osiągnęlibyśmy tego sukcesu.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć z tej konferencji.

 

global aftermarket 01

global aftermarket 02

global aftermarket 03

global aftermarket 04

global aftermarket 05

global aftermarket 06