Witamy na stronie internetowej firmy  Moto Remo

Turbosprężarki i sprężarki powietrza

Już od ponad 25 lat oferujemy Państwu turbosprężarki oraz sprężarki powietrza. Oferta obejmuje sprzedaż, naprawę oraz ekspertyzy techniczne. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych działających w branży motoryzacyjnej.

aktualności
informacje produktowe
turbosprężarki
sprężarki
turbo katalog
sprężarki

Sprzedaż

W naszej ofercie znajdziecie Państwo turbiny oraz sprężarki:

  •  nowe,
  •  po naprawie fabrycznej,
  •  po naprawie w naszym warsztacie mieszczącym się w Iławie.

Każda nowa turbosprężarka, oferowana Państwu, jest produktem oryginalnym, pochodzącym bezpośrednio od producentów(MotoRemo jest Autoryzowanym Dystrybutorem i Serwisem firm Garrett Advancing Motion, Borg Warner, Mitsubishi Turbochargers oraz IHI), lub ich przedstawicieli: Holset i innych.
Sprężarki powietrza w naszej firmie to produkty pochodzące m.in. od firm Wabco, Bendix, Knorr-Bremse oraz Magnetti Marelli. Uzupełnienie oferty stanowią głowiczki sprężarek.

Naprawa

Regeneracja turbosprężarek i sprężarek powietrza.

Od początku działalności zajmujemy się naprawą turbin a także sprężarek powietrza i ich głowiczek. Wysokiej jakości usługę zapewniamy poprzez regeneracje poszczególnych elementów urządzenia a w razie konieczności ich wymianę na nowe.
Bogate zasoby części zamiennych oraz nowoczesny, wysokiej klasy park maszynowy sprawiają, że oprócz standardowych usług, podejmujemy się również realizacji nietypowych zleceń, przy których konieczne jest zastosowanie indywidualnych rozwiązań.
Mogą być Państwo pewni, że każda oddana do naprawy turbosprężarka czy sprężarka powietrza poddana jest w naszej firmie usłudze, którą wykonujemy dla Państwa:

  •  z zastosowaniem procedur o najwyższych standardach; jesteśmy autoryzowanym serwisem światowych producentów turbin, a na naprawę sprężarek powietrza posiadamy także Certyfikat zgodności PIMOT oraz autoryzację na serwis produktów Yumak, 
  •  stosując oryginalne części zamienne pochodzące od producentów podzespołów na pierwszy montaż, 
  •  zatrudniając doświadczoną i zaangażowaną w swoją pracę kadrę, która nieustannie podnosi kwalifikacje uczestnicząc w organizowanych szkoleniach, 
  •  w nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie warsztacie.

Tuning

Dla wszystkich fanów sportów samochodowych, jako Autoryzowany Dystrybutor Produktów Performance firm Garrett Advancing Motion oraz Borg Warner, posiadamy bogatą ofertę turbin do tuningu.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie:

www.performancebyturbo.com


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Zapraszamy do naszych oddziałów na terenie Polski – w Warszawie, Poznaniu oraz Chorzowie, a także do kontaktu z siedzibą firmy w Iławie.