Turbosprężarki do sportu / tuningu

Firma MotoRemo oferuje turbosprężarki do tuningu, które stosowane są do budowy i modyfikacji silników samochodów rajdowych, Driftu oraz innych sportów motorowych.


Od 2011 roku dołączyliśmy do nielicznego grona Garrett Performance Distributor rozszerzając ofertę produktów serii GT, GTX i GTW.


Jednocześnie jesteśmy również dystrybutorem produktów Performance (EFR, Air Werks) spod znaku firmy Borg Warner.


Wieloletnie doświadczenie oraz bliska współpraca z renomowanymi producentami turbin samochodowych, pozwoliły nam stworzyć ofertę która z pewnością usatysfakcjonuje zarówno pasjonatów tuningu, jak i właścicieli profesjonalnych warsztatów „budujących” samochody. Naszym celem jest zapewnienie szerokiej gamy produktów w atrakcyjnej cenie.

 

Po więcej informacji na temat produktów Performance zapraszamy do oddziału MotoRemo w Warszawie oraz na stronę www.performancebyturbo.eu 

 

 

moto  remo performance  logo

turbo2  www.performancebyturbo.eu 

GTX

 

Aktualności

Mitsubishi Turbocharger Distributor Days – Maj 2017

Dwa majowe dni spędziliśmy na spotkaniu dystrybutorów turbosprężarek Mitsubishi w Amsterdamie. Garść Historii, trochę aktualności i plany na przyszłość.

Konferencja Garrett Performance 2017

Wiosna, to intensywny okres, obfitujący w targi i konferencje. Nie inaczej jest w roku 2017. Jednym z majowych eventów w którym z przyjemnością braliśmy czynny udział, była Konferencja Honeywell Garrett Dystrybutorów produktów Performance.

Zmienna geometria turbosprężarek Mitsubishi

Zmienna geometria turbosprężarek Mitsubishi

Turbosprężarki Garrett VNT z zaworem elektronicznym chłodzonym wodą

Downsizing, czyli zmniejszania pojemności skokowej silnika, który stał się modny wśród producentów silników samochodowych w ostatnich latach

Numeracja turbosprężarek Mitsubishi

Przed zamontowaniem nowej turbosprężarki należy ją odpowiednio zidentyfikować. Jest to zadanie, które należy wykonać bardzo precyzyjnie aby dopasować odpowiadający silnikowi produkt.

Nowe Turbosprężarki Garrett GTX Gen II z odwrotnym kierunkiem rotacji

Moto Remo jako autoryzowany dystrybutor produktów Garrett Performance prezentuje nowość Honeywell Garrett.

Targi Automechanika 2016 Frankfurt

We wrześniu uczestniczylismy w Targach Automechanika 2016 we Frankfurcie.

Mieliśmy przyjemność gościć wielu odwiedzających nasze stoisko.

4 Międzynarodowa Konferencja Dystrybutorów Honeywell Garrett 2016

21 oraz 22 czerwca, w tych dniach byliśmy obecni na 4 Edycji Międzynarodowej Konferencji Dystrybutorów Honeywell Garrett w Szanghaju.

 

 

rsfurniture, fotele biurowe, biurka, hokery