Witamy na stronie internetowej firmy Moto Remo!

Turbosprężarki i sprężarki powietrza

Już od ponad 20 lat oferujemy Państwu turbosprężarki oraz sprężarki powietrza. Oferta obejmuje sprzedaż, naprawę oraz ekspertyzy techniczne. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych działających w branży motoryzacyjnej.

Sprzedaż

W naszej ofercie znajdziecie Państwo turbiny oraz sprężarki:
   • nowe,
   • po naprawie fabrycznej producentów
   • po naprawie w naszym warsztacie mieszczącym się w Iławie.
Każda turbosprężarka, oferowana Państwu, jest produktem oryginalnym, pochodzącym bezpośrednio od producentów(MotoRemo jest Autoryzowanym Dystrybutorem i Serwisem firm Garrett by Honeywell, Borg Warner oraz Mitsubishi Turbochargers), lub ich przedstawicieli: Holset, IHI i innych
Sprężarki powietrza w naszej firmie to produkty pochodzące m.in. od firm Wabco, Bendix, Knorr-Bremse oraz Magnetti Marelli. Uzupełnienie oferty stanowią głowiczki sprężarek.

Regeneracja turbosprężarek i sprężarek powietrza

Od początku działalności zajmujemy się naprawą turbin a także sprężarek powietrza i ich głowiczek. Wysokiej jakości usługę zapewniamy poprzez regeneracje poszczególnych elementów urządzenia a w razie konieczności ich wymianę na nowe.
Bogate zasoby części zamiennych oraz nowoczesny, wysokiej klasy park maszynowy sprawiają, że oprócz standardowych usług, podejmujemy się również realizacji nietypowych zleceń, przy których konieczne jest zastosowanie indywidualnych rozwiązań.
Mogą być Państwo pewni, że każda oddana do naprawy turbosprężarka czy sprężarka powietrza poddana jest w naszej firmie usłudze, którą wykonujemy dla Państwa:

  •  z zastosowaniem procedur o najwyższych standardach; jesteśmy autoryzowanym serwisem światowych producentów turbin, posiadamy także Certyfikat zgodności PIMOT na naprawę sprężarek powietrza,
  •  stosując oryginalne części zamienne pochodzące od producentów podzespołów na pierwszy montaż,
 •  zatrudniając doświadczoną i zaangażowaną w swoją pracę kadrę, która nieustannie podnosi kwalifikacje uczestnicząc w organizowanych szkoleniach,
 •  w nowoczesnym zaawansowanym technologicznie warsztacie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Zapraszamy do naszych oddziałów na terenie Polski – w Warszawie, Krakowie, Poznaniu oraz Chorzowie, a także do kontaktu z siedzibą firmy w Iławie.

na start01


Dla wszystkich fanów sportów samochodowych, jako Autoryzowany Dystrybutor Produktów Performance firm Garrett by Honeywell oraz Borg Warner Turbo Systems, posiadamy bogatą ofertę turbin do tuningu.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

turbo1  www.performancebyturbo.eu 

Aktualności

Inauguracja sezonu szkoleń ShowCar 2016 w Szczytnie

21 marca był dniem rozpoczynającym tegoroczny sezon spotkań szkoleniowych organizowanych przez firmę Inter Cars. Spotkanie odbyło się w filii w Szczytnie. Poprowadziliśmy jedno ze szkoleń technicznych z zakresu turbodoładowania silników spalinowych. Swoją premierę miała również nowa ciężarówka szkoleniowa Inter Cars.

Moto Remo razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy 2016

Wielka coroczna impreza, w której aktywnie uczestniczyliśmy. Świetna zabawa na Autodromie gdzie do obejrzenia oraz sprawdzenia w jeździe dostępne były auta, których na codzień nie spotkamy na ulicy. Na aukcji znalazły się również nasze gadżety.

Więcej mocy w nowych silnikach VW

Przez ponad 20 lat, silniki TDI Grupy Volkswagen imponowały mocnym przyspieszeniem i niskim zużyciem paliwa. Chociaż silniki diesla przebyły już długą drogę rozwoju, nadal posiadają dużo możliwości optymalizacji. Nowy motor Volkswagena 1.4-litrowy oraz 2.0-litrowy TDI wyposażony jest w ultra-nowoczesne systemy turbodoładowania firmy BorgWarner.

Regeneracja a "regeneracja" - testy turbosprężarek

Podczas podróży służbowych w ramach Showcar, trenerzy z MotoRemo prowadzący szkolenia z turbodoładowania często zauważają reklamy firm oferujących naprawę turbosprężarek.

Zainteresowani tematem postanowili sprawdzić co mają do zaoferowania takie zakłady. Powstał pomysł przetestowania turbosprężarek dostępnych na rynku.

XV targi oraz 25-lecie Inter Cars

2015 rok jest rokiem jubileuszowym dla Inter Cars. MotoRemo jako głównego dostawcy turbosprężarek nie mogło zatem zabraknąć na tej wspanialej imprezie jaką były 15 targi części i wyposażenia warsztatów Inter Cars połączone z obchodami jubileuszu. 

Wizyta w stajni Ferrari

Na zaproszenie firmy Garrett by Honeywell odwiedziliśmy stajnię Ferrari podczas wyścigów Formuły 1, Shell Belgian Grand Prix 2015.

Garrett Performance – konferencja dystrybutorów 2015

28 czerwca rozpoczęła się trzecia konferencja europejskich dystrybutorów turbosprężarek i akcesoriów performance firmy Garrett by Honeywell. Spotkanie miało miejsce w Londynie i obfitowało w szerokie prezentacje produktów oraz szczegóły technicznych rozwiązań stosowanych w  turbosprężarkach.

Targi ReMaTec 2015

W dniach 14-16 czerwca w Amsterdamie po raz pierwszy braliśmy udział w Międzynarodowych targach ReMaTec.

 

rsfurniture, fotele biurowe, biurka, hokery