Witamy na stronie internetowej firmy Moto Remo!

Turbosprężarki i sprężarki powietrza

Już od ponad 20 lat oferujemy Państwu turbosprężarki oraz sprężarki powietrza. Oferta obejmuje sprzedaż, naprawę oraz ekspertyzy techniczne. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych działających w branży motoryzacyjnej.

Sprzedaż

W naszej ofercie znajdziecie Państwo turbiny oraz sprężarki:
   • nowe,
   • po naprawie fabrycznej producentów
   • po naprawie w naszym warsztacie mieszczącym się w Iławie.
Każda turbosprężarka, oferowana Państwu, jest produktem oryginalnym, pochodzącym bezpośrednio od producentów(MotoRemo jest Autoryzowanym Dystrybutorem i Serwisem firm Garrett by Honeywell, Borg Warner oraz Mitsubishi Turbochargers), lub ich przedstawicieli: Holset, IHI i innych
Sprężarki powietrza w naszej firmie to produkty pochodzące m.in. od firm Wabco, Bendix, Knorr-Bremse oraz Magnetti Marelli. Uzupełnienie oferty stanowią głowiczki sprężarek.

Regeneracja turbosprężarek i sprężarek powietrza

Od początku działalności zajmujemy się naprawą turbin a także sprężarek powietrza i ich głowiczek. Wysokiej jakości usługę zapewniamy poprzez regeneracje poszczególnych elementów urządzenia a w razie konieczności ich wymianę na nowe.
Bogate zasoby części zamiennych oraz nowoczesny, wysokiej klasy park maszynowy sprawiają, że oprócz standardowych usług, podejmujemy się również realizacji nietypowych zleceń, przy których konieczne jest zastosowanie indywidualnych rozwiązań.
Mogą być Państwo pewni, że każda oddana do naprawy turbosprężarka czy sprężarka powietrza poddana jest w naszej firmie usłudze, którą wykonujemy dla Państwa:

  •  z zastosowaniem procedur o najwyższych standardach; jesteśmy autoryzowanym serwisem światowych producentów turbin, posiadamy także Certyfikat zgodności PIMOT na naprawę sprężarek powietrza,
  •  stosując oryginalne części zamienne pochodzące od producentów podzespołów na pierwszy montaż,
 •  zatrudniając doświadczoną i zaangażowaną w swoją pracę kadrę, która nieustannie podnosi kwalifikacje uczestnicząc w organizowanych szkoleniach,
 •  w nowoczesnym zaawansowanym technologicznie warsztacie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Zapraszamy do naszych oddziałów na terenie Polski – w Warszawie, Krakowie, Poznaniu oraz Chorzowie, a także do kontaktu z siedzibą firmy w Iławie.

na start01


Dla wszystkich fanów sportów samochodowych, jako Autoryzowany Dystrybutor Produktów Performance firm Garrett by Honeywell oraz Borg Warner Turbo Systems, posiadamy bogatą ofertę turbin do tuningu.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

turbo1  www.performancebyturbo.eu