borg warner  garrett  mitsubishi 

Witamy na stronie internetowej firmy Moto Remo!

Już od ponad 20 lat oferujemy Państwu sprzedaż i naprawę turbosprężarek oraz sprężarek powietrza. Wykonujemy także specjalistyczne ekspertyzy techniczne. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych działających w branży motoryzacyjnej.

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu pełnej dostępności oferowanych produktów, najwyższej jakości usług oraz wnikliwej analizy uszkodzeń. Pragniemy dzielić się z Państwem naszą wiedzą oraz doświadczeniem i proponować rozwiązania w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb, dlatego na naszej stronie udostępniamy także przydatne informacje oraz porady. Główny nacisk kładziemy na dostępność i rozwój. Potwierdzeniem tego jest ciągłe przygotowywanie nowych inwestycji i szkoleń oraz otrzymywane certyfikaty, nagrody i wyróżnienia.

Produkty

Podstawowymi produktami w naszej ofercie są, zarówno nowe, jak i po naprawie w naszym warsztacie, turbiny (Moto Remo to Autoryzowany Dystrybutor i Serwis producentów Garrett by Honeywell, Borg Wamer Turbo Systems oraz Mitsubishi) oraz sprężarki powietrza pochodzące od firm Wabco, Bendix, Knorr-Bremse, Magnetti Marelli. Uzupełnienie oferty stanowią głowiczki sprężarek.

Usługi

Zajmujemy się także regeneracją turbin aponadto sprężarek powietrza i ich głowiczek. Naszą ofertę w zakresie usług poszerza propozycja napraw pomp wody.

Oprócz standardowych usług, podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń, przy których konieczne jest zastosowanie indywidualnych rozwiązań.

na start01

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY 

 

Zapraszamy do naszych oddziałów na terenie Polski – w Warszawie, Krakowie, Poznaniu oraz Chorzowie, a także do kontaktu z siedzibą firmy w Iławie.

Dla wszystkich fanów sportów samochodowych, jako Autoryzowany Dystrybutor Produktów Performance firm Garrett by Honeywell oraz Borg Warner Turbo Systems, posiadamy bogatą ofertę turbin do tuningu.

Odwiedź nasz sklep internetowy z turbosprężarkami do tuningu.

turbo1  www.performancebyturbo.eu 

Aktualności

XV targi oraz 25-lecie Inter Cars

2015 rok jest rokiem jubileuszowym dla Inter Cars. MotoRemo jako głównego dostawcy turbosprężarek nie mogło zatem zabraknąć na tej wspanialej imprezie jaką były 15 targi części i wyposażenia warsztatów Inter Cars połączone z obchodami jubileuszu.  Zainteresowanie produktem jakim jest turbosprężarka było naprawdę duże.  Ciekawe rozmowy, rozwiązywanie technicznych problemów, a także zapoznawanie z dostępną ofertą turbosprężarek w Inter Cars, na tym upłynęły dni targowe.

Wizyta w stajni Ferrari

Na zaproszenie firmy Garrett by Honeywell odwiedziliśmy stajnię Ferrari podczas wyścigów Formuły 1, Shell Belgian Grand Prix 2015. Z bliska obserwowaliśmy emocje i ogrom pracy zespołu towarzyszące wyścigom. Były także spotkania z kierowcami oraz wizyta w pit stopie.

Więcej zdjęć na https://www.facebook.com/motoremo.sp.j

Garrett Performance – konferencja dystrybutorów 2015

28 czerwca rozpoczęła się trzecia konferencja europejskich dystrybutorów turbosprężarek i akcesoriów performance firmy Garrett by Honeywell. Spotkanie miało miejsce w Londynie i obfitowało w szerokie prezentacje produktów oraz szczegóły technicznych rozwiązań stosowanych w  turbosprężarkach. Jednym z omawianych produktów o którym warto wspomnieć, był upgrade dla silników VW 2.0 TDI BKD/BKP/AZV o numerze 838946-5001S. Zaprezentowano także dokładną analizę 8mm ceramicznego systemu łożysk kulkowych, które od ubiegłego roku Garrett zaczął wprowadzać do swoich turbosprężarek stosowanych w tuningu.

Targi ReMaTec 2015

W dniach 14-16 czerwca w Amsterdamie po raz pierwszy braliśmy udział w Międzynarodowych targach ReMaTec. Prezentowaliśmy turbosprężarki i sprężarki powietrza po regeneracji w Iławskim warsztacie oraz produkty po naprawie fabrycznej Garrett i Borg Warner. Wraz z producentami przekonywaliśmy klientów do produktów oryginalnych wysokiej jakości.

27 maj 2015 - Konferencja Dystrybutorów Mitsubishi Turbochargers w Belgii

W ramach konferencji odbyliśmy kolejne szkolenie obejmujące tematykę  turbosprężarek, a także zapoznaliśmy się z planami rozwoju Mitsubishi na najbliższe miesiące. Drugiego dnia zjazdu mieliśmy okazję zwiedzić i pościgać się na torze SPA FRANCORCHAMPS.