OFFICIAL POLISH DISTRIBUTOR AND SERVICE

 

borg warner  garrett  mitsubishi 

MotoRemo is an expert on turbochargers and air compressors.

 

Availability and development are the main features of the nature of the Moto Remo.

 

The efficiency of the operation and the possibility of direct contact, provide branches and head office, so that we are as close to our customers.

 

Develop through continuous investment and training, aiming to offer the highest quality products and services. Confirmation of the projects carried out are given us certificates, awards and honors.

na start01

 

WELCOME TO COOPERATION 

 

Moto Remo has an offer for those looking for their vehicle more than the standard turbocharger mounted.

Visit our online shop for tuning turbos.

turbo1  www.performancebyturbo.eu 

Aktualności

XV targi oraz 25-lecie Inter Cars

2015 rok jest rokiem jubileuszowym dla Inter Cars. MotoRemo jako głównego dostawcy turbosprężarek nie mogło zatem zabraknąć na tej wspanialej imprezie jaką były 15 targi części i wyposażenia warsztatów Inter Cars połączone z obchodami jubileuszu.  Zainteresowanie produktem jakim jest turbosprężarka było naprawdę duże.  Ciekawe rozmowy, rozwiązywanie technicznych problemów, a także zapoznawanie z dostępną ofertą turbosprężarek w Inter Cars, na tym upłynęły dni targowe.

Wizyta w stajni Ferrari

Na zaproszenie firmy Garrett by Honeywell odwiedziliśmy stajnię Ferrari podczas wyścigów Formuły 1, Shell Belgian Grand Prix 2015. Z bliska obserwowaliśmy emocje i ogrom pracy zespołu towarzyszące wyścigom. Były także spotkania z kierowcami oraz wizyta w pit stopie.

Więcej zdjęć na https://www.facebook.com/motoremo.sp.j

Garrett Performance – konferencja dystrybutorów 2015

28 czerwca rozpoczęła się trzecia konferencja europejskich dystrybutorów turbosprężarek i akcesoriów performance firmy Garrett by Honeywell. Spotkanie miało miejsce w Londynie i obfitowało w szerokie prezentacje produktów oraz szczegóły technicznych rozwiązań stosowanych w  turbosprężarkach. Jednym z omawianych produktów o którym warto wspomnieć, był upgrade dla silników VW 2.0 TDI BKD/BKP/AZV o numerze 838946-5001S. Zaprezentowano także dokładną analizę 8mm ceramicznego systemu łożysk kulkowych, które od ubiegłego roku Garrett zaczął wprowadzać do swoich turbosprężarek stosowanych w tuningu.

Targi ReMaTec 2015

W dniach 14-16 czerwca w Amsterdamie po raz pierwszy braliśmy udział w Międzynarodowych targach ReMaTec. Prezentowaliśmy turbosprężarki i sprężarki powietrza po regeneracji w Iławskim warsztacie oraz produkty po naprawie fabrycznej Garrett i Borg Warner. Wraz z producentami przekonywaliśmy klientów do produktów oryginalnych wysokiej jakości.

27 maj 2015 - Konferencja Dystrybutorów Mitsubishi Turbochargers w Belgii

W ramach konferencji odbyliśmy kolejne szkolenie obejmujące tematykę  turbosprężarek, a także zapoznaliśmy się z planami rozwoju Mitsubishi na najbliższe miesiące. Drugiego dnia zjazdu mieliśmy okazję zwiedzić i pościgać się na torze SPA FRANCORCHAMPS.